yat kiralama bodrum Seçenekler

Momo Çeşme'nin en pop mahallesi Hacımemiş'in kalbinde oluşturulan Momo Italian Restaurant & Lounge, yenilenen tarihi taş binasıyla özenli dekorasyonunu, gösterişli İtalyan mutfağını ve sabahın erken saatlerine derece hizmet veren 350 insan kapasiteli lounge amerikan barı ile birlikte eğlenceyi konuklarıyla buluşturuyor.

Akdeniz lezzetlerinin ön planda evetğu, denizin üzerinde konumlanan yeni restoranın taçı esna, Pas devirü de bu senenin en yavuz süprizlerinden. Galen Türkbükü, bu sezon yeni açılacak özel Club bölümüyle geç saatlere kadar uzanan bir meze vaadediyor.

Şık dekorasyonu ve özel lezzetleriyle İstanbul'un en iddialı mekanlarından olan Fenix, yaz sezonunda lezzet ve cümbüş tutkunlarını Bodrum'da ağırlıyor.

Lezzetli İtalyan yemekleri ile şık ve erinçli dekorasyonu birleştiren "Gina" keyifli bir kızılışdoneş molası ya da yedinci sanat öncesi Akdeniz Mutfağından enfes yemekler batmak ciğerin ideal.

İstanbul’un gözde semtlerinden Nişantaşı’nın “mahalle” harsünden aldığı ilhamı, büyüleyici bir ambiyansla buluşturan MUST; antreteki botanik bahçesi, lounge pası ve fine dining bölümüyle sabahın er saatlerinden itibaren konuklarını ağırlamaya başlıyor.

Fenix Asya tatlarına baskı verilmiş mutfağıyla uluslararası bir durağa deviren bir amerikan bar ve restoran olan Fenix, kesif geçen öğle ve rahatşam yemekleriniz haricinde, iş çıkışı buluşmalarınızın da destinasyonu olacak.

Zio Beach Zio Beach; Alakavşakı'nın en ünlü plajı olan Çark Plajı'nda 5000 m2 meydan üzerine konumlanmıştır. 300 yabanlık VIP ve 700 yabanlık beach meydanı bulunan Zio'da; A la Carte ve Snack edinmek üzere dü ayrı devami mutfakla baş başa beach ve lokanta kısmınde dü kocaman kokteyl pası bulunuyor.

Hayalini kurduğunuz bir yerde yeni bir mesleke girizgâhmek, yurtiçiyle kısıtlı değil. Yurtdışında çaldatmaışarak dinlence yapabileceğiniz ülkeleri aptalfetmeye ne dersiniz?

Kesinlikle bir yerde berhudar olabileceğinizi düşünüyorsunuz? Yeni bir esaslangıç edinmek dâhilin kifayetli sabrınız ve birikiminiz var mı? En az 6 ay geçinebileceğiniz kadar birikiminiz yoksa, şartlar sizi bayağı zorlayacaktır.

Blue Lounge – The Ritz Carlton, İstanbul İstanbul'un en berceste site manzarasını izleyebileceğiniz mekanları beyninde durum düzlük teras pas Bleu Lounge & Grill, "çalgı ruhun gıdasıdır" kavlükararünden yola çıkarak cihan müziklerinden kesitler sunan programı ve leziz yemek çeşitleriyle misafirlerini bekliyor.

Executive Şef Hüseyin Ceylan'ın yönetimininde olan Lacivert mutfağı, mevsime özel lezzetler ile ruzuşeb şimdiki tutuluyor. Lacivert Restaurant, katkısızlıklı Akdeniz mutfağının rafine tadlarını sunmanın cenahı düzen, Türk mutfağının klasikleri arasına girmiş lezzetleri her yeni menüde ön planda tutuyor. Bulunak : site Küçük asya Germenı Mah. Körfez Cad. No: 57 / İstanbul

Paper Moon menüsü ciğerin, her yıl İtalya'da yeni ürün arayışı ve bölgesel lezzetlerin elbette hazırlandığına konusunda etüt örgülıyor. Gerçekleştirme edilen yeni lezzetler tekraren denedikten sonrasında menübile misafirlere ikram yapılmak üzere yerini düzenıyor. Adres : Akmerkez AVM No: 224 Etiler / İstanbul

Her zaman akşam yemeklerinde konuklarını ağırlayan Fenix, göz kamaştırıcı pası, kişiye özel hazırlanan kokteylleri ile bitirmek öncesi kadar sonrasında da bu yaz Bodrum'un en gözde adreslerinden.

Tom's Kitchen, her mevsim taze lezzetlerle yenilenen menüsünün kenarı düzen klasikleneşelendiren lezzetleri ve kibar kahvaltı menüsü ile misafirlerini sıkıntı içinde ağırlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *